Трохи більше місяця залишилося до початку Олімпійських ігор у Парижі-2024, і багато спортсменів вирішили не їхати до Сербії, як, наприклад, португалець Діогу Рібейру, чемпіон світу з плавання на 50 і 100 метрів батерфляєм, через відсутність представників таких країн, як Франція та Італія, які змагалися у кваліфікаційних змаганнях у своїх країнах.

Єдиною португалкою з олімпійським мінімумом, присутньою в Белграді, була Каміла Ребело, яка у 21 рік принесла Португалії першу медаль на чемпіонаті Європи, вигравши несподіване золото на дистанції 200 метрів на спині з новим національним рекордом - 2.08,95 хвилини.

У свої 20 років Франсіска Мартінс стала ще однією зіркою португальської збірної з плавання, вигравши бронзу на 400-метрівці вільним стилем, хоча і з гірким відчуттям того, що не досягла бажаного олімпійського мінімуму.

Окрім бронзи на 400-метрівці вільним стилем, плавчині з Foca-Felgueiras не вистачило лише чотирьох сотих до п'єдесталу пошани на 800-метрівці вільним стилем, а також сьомого місця на 200-метрівці вільним стилем.

Габріель Лопес був шостим у фіналі 200-метрівки комплексним плаванням, а Ана Піньо Родрігес посіла сьоме місце у фіналі 50-метрівки брасом.